Google
 

Сайт Андрея Иванова

Андрей Иванов - все секреты шашек и шашистов

Login





 


 Забыли пароль?
 или новый пользователь? Зарегистрируйся!

Кто с нами

Пользователей:  На сайте
Пользователей:  Пользователей: 0
Гостей:  Гостей: 3
Всего:  Всего: 3
Пользователей:  Зарегистрированные
No members connected


Новая тема   Ответить
Предыдущая тема Версия для печати Войти и проверить личные сообщения Следующая тема
Автор Сообщение
alemo
Тема сообщения:   СообщениеОтправлено: Мар 08, 2016 - 05:40 PM



Зарегистрирован: Апр 04, 2003
Сообщений: 6942

Tot писал(а):
Александр Наумович, если не трудно, то напишите, пожалуйста, чем принципиально праздник «День Матери», который будет через пару месяцев, отличается от праздника 8 марта в России?
Ну в принципе разница видна из названия - в День Матери поздравляется именно мать. Так что дети поздравят мою жену, ну а я тоже скажу ей спасибо за детей. Девочек обычно не поздравляют, у отца есть отдельный день - FATHER DAY.

Есть ещё в феврале и День ВЛЮБЛЁННЫХ - Valentine Day. Там я поздравляю жену именно как любимую, а не как мать.

8 марта хоть и Международный Женский День и официальный праздник Юнеско, но в Америке почти не отмечается.

Зато 29 февраля високосного года - единственный день (раз в 4 года) когда женщине разрешается сделать предложение мужчине вступить в брак. Идёт этот обычай то ли из Ирландии, то ли из Шотландии.

АМ
 
 Профиль пользователя отправить личное сообщение  
Ответить с цитатой Наверх
stv2103
Тема сообщения:   СообщениеОтправлено: Мар 08, 2016 - 03:44 PM



Зарегистрирован: Дек 01, 2010
Сообщений: 3762
Откуда : Vologda
П’ята шахова партія розпочалась: перший хід зробили футболісти ФК “Карпати” Ігор Худоб`як і Володимир Костевич та один зі спонсорів Матчу Назар Палідович

Бер 08 2016



Сьогодні право першого ходу отримали футболісти ФК «Карпати» Ігор Худоб`як та Володимир Костевич, а також керівник хлібопекарської компанії «Галицька здоба» Назар Палідович. Ще до початку першої партії гості привітали шахісток з днем весни – подарували квіти, записники. Футболістки вручили дівчатам по два квитки на матч, що відбудеться на «Арені Львів» 11 березня, а також сувенірні подарунки – шарфики, горнятка, футболки зі символікою ФК «Карпати». Футболіст Володимир Костевич виконав перший хід п’ятої шахової партії білими шахами за Хоу Іфань, а Назар Палідович – чорними шахами за Марію Музичук.

«Це був великий сюрприз для мене – отримати можливість зробити перший хід у грі. У шахи я не граю, хоча знаю, як. Востаннє грав дуже давно, ще в дитинстві – з татом», – зазначив Ігор Худоб`як, футболіст ФК «Карпати».

«Я теж хочу приєднатися до усіх привітань. Я лише вчора дізнався про можливість зробити перший хід і я цим був дуже задоволений. Сьогодні після тренування я ледь не запізнився, але я зробив усе можливе, щоб прийти вчасно. Я надіюся, що мій хід допоможе здобути перемогти нашій Марічці. Я в шахи, на жаль, не граю, лише колись в дитинстві грав з батьком, але усі партії завершувалися поразкою для мене. Гра у футбол і в шахи схожі між собою, що в тій грі, що в іншій потрібно думати головою, обдумати на декілька ходів наперед», – зазначив Володимир Костевич, футболіст ФК «Карпати».

Нагадаємо, Чемпіонат світу з шахів серед жінок відбувається у Палаці Потоцьких. Кожна партія розпочинається рівно о 15.00 год.

Глядачі мають можливість спостерігати за перебігом гри в Інтернеті на сайті Матчу. Однак, трансляція відбувається з затримкою у 30 хв. Також усі охочі можуть потрапити у Палац Потоцьких, попередньо зареєструвавшись на сайті Матчу. У Палаці Потоцьких у залі Медіа-центру (дзеркальна зала) також ведеться трансляція матчу, який коментують професійні гросмейстери.

http://lviv2016.fide.com/uk/2016/03/08/ ... olic-move/
 
 Профиль пользователя отправить личное сообщение WWW  
Ответить с цитатой Наверх
Tot
Тема сообщения:   СообщениеОтправлено: Мар 08, 2016 - 01:49 PM



Зарегистрирован: Авг 31, 2012
Сообщений: 682

Александр Наумович, если не трудно, то напишите, пожалуйста, чем принципиально праздник «День Матери», который будет через пару месяцев, отличается от праздника 8 марта в России?
 
 Профиль пользователя отправить личное сообщение  
Ответить с цитатой Наверх
alemo
Тема сообщения: 8 марта  СообщениеОтправлено: Мар 08, 2016 - 01:36 PM



Зарегистрирован: Апр 04, 2003
Сообщений: 6942



 
 Профиль пользователя отправить личное сообщение  
Ответить с цитатой Наверх
Показать:     
Перейти к:  
Время в формате GMT + 3
Новая тема   Ответить
Предыдущая тема Версия для печати Войти и проверить личные сообщения Следующая тема
PNphpBB2 © 2003-2007 
 
Page created in 0.6466429233551 seconds.